Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2375)
Smartfony i zegarki (1363)
Znaleziono w kategoriach: (2995)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Qualcomm Snapdragon X Plus | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13", 2880 x 1920px, Matryca PixelSense Flow, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core Ultra 5-125H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 15.3", 2560 x 1600px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |