Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2375)
Smartfony i zegarki (1363)
Znaleziono w kategoriach: (2995)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 6.2", 2400 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Google Tensor G3, Dziewięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 12 Mpx + 50 Mpx, Przedni 10.5 Mpx |
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca UWVA,Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |