Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2375)
Smartfony i zegarki (1363)
Znaleziono w kategoriach: (2995)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra X7-358H | |
| RAM: | 64GB, LPDDR5X, 9600MHz |
| Dysk SSD: | 4000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc B390 |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i9-14900HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 2560 x 1440px, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |