Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (50)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1037)
Smartfony i zegarki (2)
Foto i kamery (1)
Gaming (38)
Fitness i sport (1)
Warsztat i ogród (1)
Znaleziono w kategoriach: (864)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 5-225U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power |