Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (50)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1037)
Smartfony i zegarki (2)
Foto i kamery (1)
Gaming (38)
Fitness i sport (1)
Warsztat i ogród (1)
Znaleziono w kategoriach: (864)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen AI 5 430 | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Typ wkładki: | SFP+ |
|---|---|
| Typ złącza: | LC/UPC |
| Prędkość transmisji: | 10 Gb/s |
| Zasięg transmisji: | 300 m |
| Dodatkowe informacje: | Kompatybilna z HP/Aruba, Plug&Play, Pobór mocy: 1 W |
| Kolor: | Srebrny |