Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (50)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1037)
Smartfony i zegarki (2)
Foto i kamery (1)
Gaming (38)
Fitness i sport (1)
Warsztat i ogród (1)
Znaleziono w kategoriach: (864)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca TN, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
2 497,39 zł
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Typ obudowy: | |
|---|---|
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida modyfikowana |
| Moc skuteczna [W]: | 360 |
| Moc pozorna [VA]: | 650 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | French (Typ E CEE 7/5) - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed zbyt niskim napięciem, Przed zbyt wysokim napięciem |
143,90 zł