Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1175)
AGD (2)
AGD małe (37)
Komputery i tablety (30062)
Smartfony i zegarki (88)
Foto i kamery (70)
Gaming (1008)
Fitness i sport (32)
Znaleziono w kategoriach: (25348)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku: | 14 w czerni , 11 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
Sugerowana cena producenta:
8 199,99 zł