Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1178)
AGD (2)
AGD małe (37)
Komputery i tablety (30176)
Smartfony i zegarki (88)
Foto i kamery (70)
Gaming (1013)
Fitness i sport (32)
Znaleziono w kategoriach: (25432)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka tabletu: | Lenovo |
| Model tabletu: | IdeaTab 11 (TB-336) |
| Seria tabletu: | IdeaTab |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Nie |