Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1178)
AGD (2)
AGD małe (37)
Komputery i tablety (30182)
Smartfony i zegarki (88)
Foto i kamery (70)
Gaming (1013)
Fitness i sport (32)
Znaleziono w kategoriach: (25438)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Wkłady do aparatu |
|---|---|
| Zastosowanie: | Polaroid Go |
| Powierzchnia: | |
| Liczba zdjęć [szt]: | 16 |
| Obszar obrazu [mm]: | 47 x 46 |
| Wymiar arkusza [mm]: | 66.6 x 53.9 |
| Kolor ramki: | Złoty |
| Intel Core 5 210H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |