Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (21)
Komputery i tablety (1547)
Foto i kamery (1)
Gaming (102)
Znaleziono w kategoriach: (1103)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 4000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Grafitowy |
| MediaTek Kompanio 520 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR4X, 3600MHz |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | ARM Mali-G52 2EE MC2 |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca TN |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |