Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
Komputery i tablety (522)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (1)
Gaming (44)
Znaleziono w kategoriach: (338)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 5 7235HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Grafitowy |