Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
Komputery i tablety (522)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (1)
Gaming (44)
Znaleziono w kategoriach: (337)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pilot: | Tak |
|---|---|
| Typ zestawu: | 2 |
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 20W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |