Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
Komputery i tablety (83)
Gaming (4)
Znaleziono w kategoriach: (64)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj urządzenia: | Router bezprzewodowy |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej [Mb/s]: | 3570 |
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5 Ghz (DualBand) |
| Obsługiwane standardy: | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Zastosowanie: | xDSL |
| Wejście na kartę SIM: | Nie |
| Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Intel Core Ultra 7-255HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |