Popularność
30 produktów
Gatunek: Dla dzieci, Przygodowa, Zręcznościowa
Nośnik: Kartridż Nintendo Switch
Wersja językowa: Polska (napisy)
Platforma: Nintendo Switch
Rodzaj: Gra
Platforma: Nintendo Switch
Zobacz wszystkie warianty >
119 00
11,90 zł x 11 rat
U Ciebie
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Gatunek: Przygodowa
Nośnik: Blu-ray
Wersja językowa: Polska (napisy)
Platforma: Xbox One, Xbox Series X
Rodzaj: Gra
109 00

Minecraft w Media Expert


Minecraft to gra komputerowa, która szturmem podbiła serca i umysły młodych graczy. Prostota świata wykreowanego przez studio Mojang tylko z pozoru oferuje spokojną rozgrywkę. W głębi tego świata kryje się wiele przygód, czekających na podróżnika. Podobnie wygląda to w przypadku zabawek, które oferują świetną rozrywkę.


Świat z bloków


Minecraft to świat stworzony do budowania. Gracz może zupełnie popuścić wodze fantazji i stworzyć dowolne budowle, krainy, a nawet proste urządzenia. Wszystko to opiera się na trójwymiarowych blokach, które występują tutaj w przeróżnej formie. Można je swobodnie dobierać i stosować w taki sposób, aby połączone razem wykreowało niesamowity świat. Nie ma lepszego sposobu na przeniesienie tych doświadczeń do naszego realnego świata niż zastosowanie klocków Lego. Dzieci ponownie mogą zająć się układaniem przeróżnych bloków, które przypominają te ze świata Minecraft. Każdy z zestawów przedstawia konkretną scenę, sytuację i miejsce dobrze znane z ekranów komputerów i telewizorów podłączonych do konsol. Znajdziemy w nich również bohaterów i magiczne przedmioty, które pomogą w odtworzeniu gotowego scenariusza. Lego Minecraft stawia również na kreatywność dzieci, dlatego w każdej chwili będą one mogły przebudować swój zestaw wedle własnego uznania. Możliwość stworzenia własnych scenariuszy i światów da dzieciom ogromną ilość zabawy na długie godziny.


Wirtualny świat


Zabawki Minecraft swój początek i inspiracje mają w wirtualnym świecie. Wraz ze wzrostem popularności tej gry zaczęły pojawiać się nowe wydania przeznaczone na różne platformy. Obecnie w naszych sklepach możecie kupić Minecraft przeznaczony na komputer stacjonarny, konsolę PlayStation 4 i 5, Nintendo Switch oraz Xbox. Każda z nich posiada polskie menu oraz napisy, a wersja gry na Playstation nawet polski dubbing, co znacznie podnosi jej atrakcyjność dla młodego gracza.


Minecraft planszowy


Fani Minecraft na pewno ucieszą się z gier planszowych, które wprowadzą ich do świata zupełnie nowych wyzwań i przygód. Gracze będą musieli stawić czoła nowym niebezpieczeństwom i na własną rękę szukać wyjścia z nich. Podobnie jak w wirtualnym świecie, tak i tutaj obowiązywać ich będą ścisłe zasady, które można jednak nagiąć, jeśli zna się dobrze świat Minecraft. W grach planszowych dzieci będą musiały uruchomić swoje myślenie logiczne. Każda z nich jest wykonana w taki sposób, aby doskonale oddawać postacie, miejsca i przedmioty, znane z gry komputerowej. Dzieci będą miały dzięki temu możliwość poczucia się, jakby sami znaleźli się właśnie na planszy Minecraft.


Minecraft w wersji puzzle


Puzzle Minecraft to alternatywa dla emocjonujących rozgrywek, ale przynosząca nie mniej rozrywki. Dzieci układając scenę przedstawiającą głównych bohaterów, muszą wykazać się nie mniejszą cierpliwością i myśleniem logicznym, niż w świece wirtualnym Minecraft. W dużej mierze przypomina to budowanie skomplikowanych konstrukcji, tylko że w tym przypadku ma to miejsce w dwóch wymiarach, a nie w trzech. Zobacz także produkty z kategorii: Gravitrax, Hot Wheels, zabawki Psi Patrolzabawki Spider-Man, zabawki Bing, zabawki Świnka Peppa, zabawki Kraina Lodu, zabawki Avengers, zabawki Fortnite, zabawki Jurassic World, zabawki Auta, zabawki Marvel, zabawki Batman, zabawki Minionki, zabawki Star Wars, zabawki My Little Pony, zabawki Myszka Miki, zabawki Myszka Minnie, zabawki Disney, zabawki Hello Kitty oraz zabawki Super Mario i zabawki Harry Potter.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756