Pranie

Pranie

Najlepszy system płynnych środków piorących

Automatyczne dozowanie za pomocą TwinDos® jest nie tylko praktyczne, ale także gwarantuje perfekcyjną czystość: dzięki UltraPhase 1 i 2 Państwa urządzenie stanie się najlepszym systemem na płynny środek piorący. TwinDos® dozuje UltraPhase 1 i 2 zawsze w optymalnym momencie prania, dzięki czemu osiąga najwyższą skuteczność prania. Poza tym robi to tak precyzyjnie, że pozwala zaoszczędzić nawet 30% detergentu w porównaniu z ręcznym dozowaniem.
25zł
TANIEJ!
Płyn do prania MIELE WoolCare 1500 mlPłyn do prania MIELE WoolCare 1500 ml
99,99
7499
Kup TERAZ, zapłać za 30 DNI! (PayPo)
Suszenie

Suszenie

Pachnące pranie, tak jak lubisz

Za pomocą kapsułek zapachowych Miele, dostępnych w różnych wariantach, pranie nabierze podczas suszenia Twojego ulubionego zapachu. Miele opracowuje zapachy w rodzinnej firmie na południu Francji, która zajmuje się kreowaniem zapachów już od 1871 roku. Przy zastosowaniu opatentowanych procesów tamtejsze perfumerie dbają o uzyskanie wartościowych esencji zapachowych. Wynik: przyjemnie świeży i naturalny zapach prania do 4 tygodni.
Zmywanie

Zmywanie

Zawsze najlepsze efekty zmywania

Po prostu perfekcyjne zmywanie: Dzięki środkom myjącym i czyszczącym Miele w pełni wykorzystają Państwo możliwości zmywarki Miele. Dzięki wyjątkowej kombinacji detergentów i inteligentnych funkcji urządzeń, Miele jest specjalistą w pielęgnacji szkła. Programy myjące różnych producentów zmywarek obecnie znacznie się od siebie różnią. W związku z tym nie każdy dostępny w handlu środek do mycia może zapewnić w każdej zmywarce jednakowo dobre rezultaty. Dlatego istnieją specjalne środki Miele dla zmywarek Miele.
Wszystkie receptury są perfekcyjnie dostosowane do zmywarek Miele i ich specjalnych programów zmywania.
5zł
TANIEJ!
Sól do zmywarek MIELE GS SA 1502 P 1.5 kgSól do zmywarek MIELE GS SA 1502 P 1.5 kg
14,99
999
Kup TERAZ, zapłać za 30 DNI! (PayPo)
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2022-05-21 | 08:53:44

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert