H7Wd3Za6mC9uTQCXExZcS35fpFkMcF2kdoXENybzAJtUZvh6tG
Promocja zakończona

BATMAN NIE ŻYJE

BATMAN NIE ŻYJE

Gotham po raz kolejny staje przed wyzwaniem, któremu tym razem może nie sprostać! Mroczny Rycerz, czyli protektor naszego miasta nie żyje i to musi być prawda. Jak można inaczej wytłumaczyć brak jakiegokolwiek odzewu ze strony Batmana, kiedy przestępczość szaleje w ciemnych zaułkach.

Policja próbuje ustalić, co stało się z nocnym strażnikiem, ale brak komisarza Gordona, który przecież od lat współpracował z Batmanem, nie pomaga. Opinia publiczna jest przerażona tym, co może czekać Gotham i jego mieszkańców, którzy przecież wielokrotnie terroryzowani byli przez obecnych i byłych pacjentów szpitala Arkham. Trudno też uwierzyć w to, że pomocnicy Mrocznego Rycerza zdadzą ten egzamin dojrzałości. Wprawdzie aktywność Nightwinga, Batgirl, Red Hooda i Robina zwiększyła się w ostatnich tygodniach, ale poziom przestępczości ciągle pozostawia wiele do życzenia.

Spadły też dotacje na służby policyjne, które przecież były finansowane przez Bruce’a Wayne’a. Po tragicznej śmierci filantropa brakuje kadetów, którzy chcieliby zmierzyć się z brutalnością ulic Gotham. Mamy obawy, że mieszkańców czekają bardzo trudne czasy.

Gotham Knights

Spadły też dotacje na służby policyjne, które przecież były finansowane przez Bruce’a Wayne’a. Po tragicznej śmierci filantropa brakuje kadetów, którzy chcieliby zmierzyć się z brutalnością ulic Gotham. Mamy obawy, że mieszkańców czekają bardzo trudne czasy.

Mistrz mma trenował z Batmanem

Jan Błachowicz

Mistrz mma trenował z Batmanem

Gwiazda światowego mma, czyli Jan Błachowicz ostatnio przyznał się, że zdobycie pasa wagi ciężkiej, zawdzięcza współpracy z Batmanem!

Podobno Mroczny Rycerz nie tylko szkolił Błachowicza, ale także mentorował. Fighter sam przyznaje w wywiadach, że zdarzało mu się patrolować ulice Gotham, choć w aresztowaniach sam czynnego udziału nie brał. Sportowiec twierdzi, że przygotowany przez Batmana plan treningowy analizował na sprzęcie marek Acer i Intel. Wspominał, że właśnie z tej technologii korzystał także jego nauczyciel w “batcave”.

Nic więc dziwnego, że Błachowicz w jednym z wywiadów powiedział, że chce pod nieobecność swojego mentora zająć się protekcją miasta. W specjalnym konkursie w swoich social mediach zbiera grupę odważnych obywateli, którzy staną się nowymi Rycerzami Gotham!

Nightwing coraz częściej patroluje ulice

Trudno pogodzić się ze śmiercią Batmana, ale na ulicach Gotham coraz częściej widać “błękitne skrzydło” jego najlepszego ucznia.

Mimo, że Nightwing nie jest już Robinem, to był nim przecież jako pierwszy! Niektórzy fani teorii spiskowych związanych z “rodziną Nietoperzy” twierdzą, że Nightwing jest nawet lepszy od samego Mrocznego Rycerza. Tak, czy inaczej to świetna wiadomość dla mieszkańców, którzy na pewno odetchną z ulgą podczas nocnych spacerów w Gotham.

Przeciwnicy wigilantyzmu w mieście twierdzą, że to tylko kolejny dzieciak w kolorowym stroju, który niczego nie zmieni. Nastolatek czy nie, zatrzymał ostatnio próbę wysadzenia elektrowni i bardzo mu za to dziękujemy.

Nightwing

Niespodziewane opady śniegu w Gotham

Freeze

Niespodziewane opady śniegu w Gotham

Wczoraj wieczorem odnotowano niespodziewane opady śniegu w Gotham, a nie mamy przecież jeszcze grudnia! Co ciekawe, anomalia pogodowa dotyczyła wyłącznie posiadłości Bruce’a Wayne’a w promieniu dwóch kilometrów.

Nie od dziś wiemy, że tego typu zjawisko może wiązać się z działaniami Dr. Victora Friesa, znanego mieszkańcom Gotham pod pseudonimem Mr. Freeze. Policja ostatnio nie miała jednak problemu z byłym pacjentem szpitala Arkham i nikt od dawna nie widział doktora w pobliżu centrum miasta.

Wiemy kim jest Batgirl!

Chyba jedna z najlepiej skrywanych tajemnic półświatka Gotham została odkryta. Nie wiemy, kim był Batman, nie wiemy jeszcze kim jest Nightwing, ale może odkryto tożsamość jedynej kobiety w rodzinie Mrocznego Rycerza.

Według doniesień blogera o aliasie “Gacek1984”, czyli jednego z najpopularniejszych internautów piszących o teoriach spiskowych związanych z Gotham, udało mu się poznać tożsamość Batgirl. Bloger twierdzi, że pod żółtą peleryną i fioletową maską ukrywa się córka zmarłego komisarza, Jima Gordona! Trudno nam w to uwierzyć, bo przecież Barbara Gordon została sparaliżowana w pojedynku z Jokerem, więc chyba nie będziemy traktować tych doniesień poważnie.

Próbowano już wielokrotnie demaskować wigilantyzm w Gotham, ale na razie nikomu nie udało się tego zrobić skutecznie.

BatGirl
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać


Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756