Poznaj skład swojego ciała

Szczegółowa analiza składu ciała nigdy nie była tak łatwa. Wystarczy połączyć wagę HUAWEI Scale 3 z aplikacją HUAWEI Zdrowie, aby uzyskać dostęp do informacji, raportów oraz analiz.

Tworzone są one w oparciu o algorytm HUAWEI TruFit™ oraz 11 wskaźników1 składu ciała.

Utrata wagi pod kontrolą

Tkanka tłuszczowa ma znacznie większą objętość od tkanki mięśniowej, dlatego skład ciała ma istotny wpływ na wygląd. Poszczególne parametry wpływają również na to, jak się czujemy.

20% tkanki tłuszczowej

35% tkanki tłuszczowej

15% tkanki tłuszczowej

35% tkanki tłuszczowej

Naukowa precyzja

Dzięki algorytmowi HUAWEI TruFit™ określającemu skład ciała i opracowanemu wspólnie z naukowcami,  pomiary dokonywane są na podstawie ściśle określonych wytycznych.

Dane zebrane podczas pomiarów są ze sobą zestawiane i analizowane. W efekcie użytkownik otrzymuje precyzyjne informacje pomagające zadbać o zdrowie.

Szczegółowa analiza składu ciała

Za pośrednictwem aplikacji HUAWEI Zdrowie2, połączonej z wagą, zyskasz wygodny dostęp do szczegółowej analizy składu ciała. Na podstawie wyników aplikacja dostarcza również cenne wskazówki.

Obserwuj swoje postępy

Najnowsza inteligentna waga HUAWEI Scale 3 połączona z aplikacją HUAWEI Zdrowie, pomoże śledzić każdy krok w kierunku zdrowej, wymarzonej sylwetki3.

Dwa sposoby połączenia

Waga może połączyć się z aplikacją HUAWEI Zdrowie na dwa sposoby – poprzez domowe Wi-Fi4 oraz przez Bluetooth. Połączenie Wi-Fi w odróżnieniu od Bluetooth sprawia, że uruchamianie aplikacji podczas pomiarów nie jest konieczne.

Na podstawie zebranych danych, urządzenie inteligentnie zidentyfikuje poszczególnych użytkowników, a zapis pomiarów zostanie automatycznie przesłany do chmury i do powiązanego konta5 w aplikacji HUAWEI Zdrowie.

Tryb dla gości

Inteligentna waga HUAWEI Scale 3 może być również udostępniana gościom. W tym celu należy uruchomić aplikację HUAWEI Zdrowie i wprowadzić informacje o gościach, a waga będzie gotowa do pracy. Dane nie będą archiwizowane i wkrótce po pomiarze zostaną usunięte.

Elegancka i praktyczna

Stylowy i nowoczesny design wagi HUAWEI Scale 3 zapewnia panel wykonany ze szkła hartowanego. Konstrukcja wagi i układ czujników opracowane zostały na podstawie testów, tak aby zapewnić komfortowe użytkowanie różnym odbiorcom6. Nóżki u podstawy o wysokości zaledwie 3,5 mm z gumowymi podkładkami antypoślizgowymi zapewniają użytkownikowi stabilność podczas dokonywania pomiarów.

Jakość dowiedziona w testach

Podczas procesu produkcji, waga HUAWEI Scale 3 została poddana rygorystycznym testom potwierdzającym jej wytrzymałość i odporność. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i jak najlepsze wrażenia użytkowania.

Test mgły solnej

35°C, NaCl, 24 godz.

Test zmiany temperatur

-25°C do +70 °C, 48 godz.

Upadek z wysokości

12 cm, 10 powtórzeń, marmurowa powierzchnia, upadek przodem

Upuszczenie przy oparciu krawędzi

4 krawędzie + 4 rogi, 10 cm, 100 powtórzeń, marmurowa powierzchnia

Upuszczenie stalowej kuli

70 cm, 1040 g

Przechowywanie w skrajnych temperaturach

-25°C/ 70°C, 24 godz.

Praca w niskiej i wysokiej temperaturze

5°C/ 40°C, 24 godz.


1. Zakres wagi wynosi od 2,5 kg do 150 kg. W przypadku osób poniżej 18. i powyżej 65. roku życia, ze względu na specyfikę ich fizjologii pomiary ograniczone są do wagi i tętna.
  • Zaleca się, aby kobiety w ciąży i niemowlęta zawsze nosiły obuwie podczas korzystania z urządzenia i używały go wyłącznie do pomiaru masy ciała. Osoby z implantami medycznymi (np. rozrusznik serca, implanty ślimakowe itd.), nie powinny w żadnym wypadku używać urządzenia.
  • Wskaźniki składu ciała w przypadku osób starszych, gorączkujących, a także osób zawodowo uprawiających sport mogą być obarczone istotnymi błędami. Jedyną wiarygodną informacją jest waga.
  • Waga nie jest urządzeniem medycznym i nie jest przeznaczona do użytku medycznego ani do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom. Wszystkie dane i pomiary powinny być używane wyłącznie w celach informacyjnych.
  • Pomiar tętna dotyczy tętna spoczynkowego.
2. Aplikacja HUAWEI Zdrowie dostępna jest dla smartfonów z systemem Android 5.0 lub nowszym oraz iOS 9.0 lub nowszym.
3. Ilustracja ma charakter poglądowy. Krzywa pochodzi z historycznych danych pomiarowych, a rzeczywisty wygląd interfejsu aplikacji może się różnić. Dane na rysunku mają charakter wyłącznie informacyjny.
4. Wi-Fi w standardzie 802.11 b/g/n.
5. Do każdej wagi można przypisać 10 kont HUAWEI ID. Automatyczne rozpoznawanie użytkownika może nie działać prawidłowo w przypadku użytkowników o bardzo zbliżonych pomiarach.
6. Dane pochodzą z wewnętrznych testów laboratoryjnych HUAWEI.
Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert