- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1222)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| 2.5 | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Tak | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Nie |
| 4 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 250 | |
| 4 | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.4 |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 400 | |
| Kolor: | Niebiesko-czarno-czerwony |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.67 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 128 | |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.25 |
| Kompatybilność seria: | Graphite Energy+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
| 2 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 2.5 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.62 |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Do aluminium, Do drewna, Do metalu |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2500 |
| Długość skoku [mm]: | 19 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T, Z uchwytem typu U |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| 2 | |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Kompatybilność seria: | Black+Decker POWER CONNECT 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Tak |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 5.5 | |
| Nie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Elektryczny | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Waga [kg]: | 20.47 |
| Kompatybilność seria: | V20 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-niebiesko-srebrny |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Kolor: | Czarno-niebiesko-srebrny |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Kolor: | Żółto-czarny |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power 18V |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Kolor: | Niebiesko-czarno-czerwony |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| 4 | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 6.34 |
| Kompatybilność seria: | Stanley FATMAX 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Tak |