- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (146)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (93)
Fitness i sport (1)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (36)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj anteny: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Typ anteny: | Kierunkowa |
| Zysk [dBi]: | 30 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, UHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Nie | |
| Zasilanie: | Nie |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DAB, DVB-T, FM, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Antena |
| Komunikacja: | Radiowa |
| Możliwość rozbudowy: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do bramy |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2 |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Nie | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Nie | |
| Zasilanie: | 12 V, Sieciowe |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, UHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Nie |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DAB, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DAB, DAB+, DVB-T, DVB-T2 |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Nie | |
| Zasilanie: | 230 V |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, HDTV |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | 5 V |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Tak |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DAB, DAB+, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Nie | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DAB, DAB+, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, UHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2 |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DAB, DVB-T, DVB-T2 |
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2 |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Nie | |
| Zasilanie: | 5 - 12 V |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Rodzaj: | Antena |
| Przeznaczenie: | Do radia samochodowego |
| Długość masztu [cm]: | 41 |
| Zakres fal: | AM, FM |
| Przeznaczenie – marka samochodu: | Alfa Romeo, Fiat, Lancia |
| Nachylenie masztu: | Regulowane |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Typ anteny: | |
| Antena: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2 |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Nie | |
| Zasilanie: | Sieciowe |