- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (147)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (92)
Fitness i sport (1)
Dom (1)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (35)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Antenowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Antena satelitarna |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm,Ogniskowa 6 mm, Stałoogniskowy |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | LAN 10/100/1000 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix,5 Mpix (dolny obiektyw), 2880 x 1620 px,2880 x 1620 (dolny obiektyw) px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm... |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | LAN 10/100/1000 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.1 mm |
| Rodzaj urządzenia: | Router bezprzewodowy z modemem 5G |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej [Mb/s]: | 1501 |
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5 Ghz (DualBand) |
| Obsługiwane standardy: | 5G, 802.3 at, 802.3 i, 802.3 u, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Zastosowanie: | 5G, xDSL |
| Wejście na kartę SIM: | Tak |
| Tak | |
| Złącza: | 1 x Gniazdo kart Micro SIM, 1 x RJ-45 10/100/1000 (WAN), 2 x RJ-45 10/100/1000 (LAN) |
| Funkcje: | Antenka podtrzymująca przewód, Podstawka pod żelazko, Zintegrowany przedłużacz, Regulacja wysokości |
|---|---|
| Wykonanie blatu: | Siatka metalowa |
| Wymiary blatu [cm]: | 120 x 38 |
| Wysokość maksymalna [cm]: | 100 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Częstotliwość pracy [GHz]: | 2.4, 5 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Częstotliwość pracy [GHz]: | 2.4, 5 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Częstotliwość pracy [GHz]: | 2.4 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Częstotliwość pracy [GHz]: | 2.4 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Sieciowy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcja PoE: | Nie |
| Maksymalna liczba kamer: | 18 |
| Kompresja wideo: | H.264 |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., RJ-45 10/100 Mbps - 1 szt., USB 2.0 - 2 szt., Wyjście HDMI - 1 szt.... |
Sugerowana cena producenta:
39,99 zł
| Zasilanie: | 12 V |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, FM, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Typ anteny: |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do anteny |
| Rodzaj uchwytu: | Zewnętrzny |
| Miejsce montażu: | Na ścianie |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | Zewnętrzna |
| Typ anteny: | Kierunkowa |
| Zysk [dBi]: | 14 |
| Materiał: | Miedź, Plastik |