- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (566)
Komputery i tablety (264)
Smartfony i zegarki (147)
Gaming (6)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (14)
Supermarket (1)
Motoryzacja (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Możliwość ładowania: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Nie |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | Apple Watch Ultra, Apple Watch Ultra 2, Apple Watch Ultra 3 |
| Model smartwatcha: | Apple Watch Ultra (49mm), Apple Watch Ultra 2 (49mm), Apple Watch Ultra 3 (49mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Powłoka oleofobowa, Precyzyjne wykonanie, Wytrzymałość 9H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Zastosowanie: | Słuchawki bezprzewodowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Folia |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem |
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad Pro 12.9 cala (4. generacji), iPad Pro 12.9 cala (5. generacji), iPad Pro 12.9 cala (6. generacji) |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem |
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad Air 13 cali (6. generacji), iPad Air 13 cali (7. generacji), iPad Air 13 cali (8. generacji) |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Możliwość ładowania: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Nie |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Biały |
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Możliwość ładowania: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Tak |
| Materiał: | Sztuczna skóra |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | , |
|---|---|
| Możliwość ładowania: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Nie |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Biały |
| Kompatybilność: | , |
|---|---|
| Możliwość ładowania: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Nie |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Możliwość ładowania: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Karabińczyk: | Tak |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Biały |
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Możliwość ładowania: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Tak |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Etui |
| Zastosowanie: | Słuchawki bezprzewodowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ramka na obiektyw |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ramka na obiektyw |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Rysik |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Kompatybilność: | iPad Air (4. generacji), iPad Air (5. generacji), iPad mini (6. generacji), iPad Pro 11 cali (1. generacji)... |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Rysik |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie) |
| Kompatybilność: | iPad (od 2018 roku) |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Rysik |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie), USB-C |
| Kompatybilność: | Apple Magsafe |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
| Miejsce montażu: | Deska rozdzielcza |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Materiał: | Poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Jasno-szary |
| Rodzaj: | Etui z klapką |
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad mini (4. generacji), iPad mini (5. generacji) |
| Kompatybilność: | Apple AirPods 2, Apple Watch, Apple Watch 38 mm, Apple Watch 40 mm, Apple Watch 41 mm, Apple Watch 42 mm... |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Ładowarka |
| Złącze: | USB-C |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Odczucie pisania po papierze, Precyzyjne dopasowanie... |
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad (7. generacji), iPad (8. generacji), iPad (9. generacji) |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Tak |
| Kompatybilność: | Apple Watch (42 mm), Apple Watch 2 (42 mm), Apple Watch 3 (42 mm) |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Etui + szkło |
| Materiał wykonania: | Szkło hartowane, TPU |
| Kompatybilność: | Apple Watch 11 (42 mm) |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Etui + szkło |
| Materiał wykonania: | Poliwęglan, Szkło hartowane |
| Kompatybilność: | Apple Watch (42 mm), Apple Watch 2 (42 mm), Apple Watch 3 (42 mm) |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Etui + szkło |
| Materiał wykonania: | Poliwęglan, Szkło hartowane |
| Kompatybilność: | Apple Watch Ultra 3 (49 mm) |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Etui |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |