- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (108)
Komputery i tablety (29)
Smartfony i zegarki (2)
Gaming (10)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 2 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 2 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 2 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Długość [m]: | 1.5 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DVI-D Single Link męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1.5 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DVI-D Single Link męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
|---|---|
| Porty wyjścia: | HDMI 2.0 - 1 szt., USB Typu C 3.2 Gen. 2 (z Power Delivery) - 1 szt., USB Typu C 3.2 Gen. 2 - 3 szt. |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
|---|---|
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., HDMI - 1 szt., USB 2.0 - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt.... |
Zakres od A do G
| HDMI x4, USB x2 | |
| 75" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| HDMI x4, USB x2 | |
| 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| HDMI x4, USB x2 | |
| 85" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| HDMI x4, USB x2 | |
| 75" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| HDMI x4, USB x2 | |
| 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 8K |
| Typ kabla: | |
| 2.1 | |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Wtyk kątowy: | Tak |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - Mini HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 2 | |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wtyk kątowy: | Tak |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DVI-D Dual Link męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |