- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (440)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3300 |
|---|---|
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.37 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3300 |
|---|---|
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.37 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Warsztatowy |
| Typ worka: | Papierowy |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 2 |
| Informacje dodatkowe: | Do pracy na sucho |
| Model odkurzacza: | EasyVac 3 |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Rodzaj: | Wiertło |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do drewna, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 5 |
| Długość całkowita [mm]: | 85 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Długość robocza [mm]: | 50 |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Bity: | Nie |
|---|---|
| Grzechotka: | Nie |
| Końcówki wkrętakowe: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Nasadki: | Nie |
| Walizka: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Średnica tarczy [mm]: | 165 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Średnica tarczy [mm]: | 165 |
| Opakowanie: | Karton |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Rodzaj urządzenia: | Klucz udarowy, Szlifierka kątowa |
|---|---|
| Ilość elementów zestawu: | 6 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Opakowanie: | Walizka |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3500 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | T 144 D |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do stali |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13 |
| Długość całkowita [mm]: | 34, 40, 49, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 101, 109, 117, 125, 133, 142, 151 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Opakowanie: | Organizer |
| Długość robocza [mm]: | 12, 18, 24, 30, 33, 39, 43, 47, 52, 57, 63, 69, 75, 81, 87, 94, 101 |
| Wykonanie: | Stal |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Rodzaj: | Wiertło |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do drewna, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 7 |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Długość robocza [mm]: | 90 |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Rodzaj: | Wiertło |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do drewna, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 5.5 |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Długość robocza [mm]: | 100 |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do ceramiki, Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Rodzaj: | Wiertło |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do drewna, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Długość robocza [mm]: | 90 |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Rodzaj: | Wiertło |
| Typ: | Łopatkowe |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Średnica [mm]: | 16 |
| Długość całkowita [mm]: | 90 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Wykonanie: | Stal |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Rodzaj: | Wiertło |
| Typ: | Punktowe |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do szkła |
| Średnica [mm]: | 5.5 |
| Długość całkowita [mm]: | 70 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Wykonanie: | Stal |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do drewna, Do stali, Do tworzyw sztucznych |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do drewna, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 120 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Długość robocza [mm]: | 80 |
| Wykonanie: | Stal |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do specjalistycznych zastosowań |
| Rodzaj: | Wiertło |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Średnica [mm]: | 6 |
| Długość całkowita [mm]: | 80 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Wykonanie: | Węglik wolframu |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 16 |
| Długość całkowita [mm]: | 200 |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do drewna, Do płytek, Do stali, Do tworzyw sztucznych |
| Rodzaj: | Wiertło |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do drewna, Do stali, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 3.5 |
| Długość całkowita [mm]: | 70 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Długość robocza [mm]: | 40 |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Walcowy | |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Rodzaj: | Zestaw frezów do drewna |
| Typ: | Frez do drewna |
| Długość całkowita [mm]: | 51, 54, 55, 65 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Długość robocza [mm]: | 10, 13, 14, 25 |
| Wykonanie: | Stal węglowa, Węglik wolframu |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Warsztatowy |
| Typ worka: | Włókninowy |
| Typ filtra: | Workowy |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 8 |
| Informacje dodatkowe: | Do pracy na sucho, Klasa pyłu M, Odporne na rozdarcie, Skuteczne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń, Trójwarstwowe |
| Model odkurzacza: | AdvancedVac 20 |
| Elektryczne | |
| Waga [kg]: | 11.9 |
| Funkcje: | Funkcja biegu wstecznego, Hamulec noża, Kółka transportowe |
| 2000 | |
| Nożowy | |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 6 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 185 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 2100 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 800 |
|---|---|
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1600 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 3/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.2 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Warsztatowy |
| Typ worka: | Papierowy |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 8 |
| Informacje dodatkowe: | Do pracy na sucho, Odporne na rozdarcie, Skuteczne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń |
| Model odkurzacza: | AdvancedVac 18 V |
| Typ: | Torx |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 200 |
| Grzechotka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa S2 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Opakowanie: | Karton |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |