- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (440)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Moc [W]: | 1040 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 - 30000 |
| Blokada wrzeciona: | Tak |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 0–800, 1500, 2400 |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 0–800, 1500, 2400 |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
|---|---|
| Brak | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2300 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
|---|---|
| Brak | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Rodzaj: | Warsztatowa |
| Z wyposażeniem: | Tak |
| Wymiary [cm]: | 35.7 x 44.2 x 11.7 |
| Zawartość zestawu: | 1 x instrukcja udzielania pierwszej pomocy, 1 x koc ratunkowy 210 x 160 cm... |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3300 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1950 |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 |
| Waga [kg]: | 16.2 |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Prowadnica: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4500 |
| Waga [kg]: | 17.7 |
| Średnica tarczy [mm]: | 254 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Prowadnica: | Tak |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 3/4" |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| Waga [kg]: | 3.2 |
| Długość [mm]: | 165 |
|---|---|
| Szerokość ostrza [mm]: | 18 |
| Materiał obudowy: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Ostrze: | Stal |
| Typ ostrza: | Łamane |
| Wymienne ostrze: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.7 |
|---|---|
| Rodzaj: | Kamera inspekcyjna |
| Przeznaczenie diagnostyczne: | Diagnostyka trudno dostępnych miejsc |
| Długość całkowita [mm]: | 250 |
|---|---|
| Rozstaw szczęk [mm]: | 48 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Grzechotka: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do wkrętów |
|---|---|
| Rodzaj: | Wkrętak krzyżowy |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do wkrętów |
|---|---|
| Rodzaj: | Wkrętak |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Długość całkowita [mm]: | 139, 160, 200, 220, 245 |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 14 |
| Długość całkowita [mm]: | 65, 75, 100, 125 |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Przeznaczenie: | Do wkrętów |
|---|---|
| Rodzaj: | Wkrętak |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Długość [mm]: | 170 |
|---|---|
| Szerokość ostrza [mm]: | 18 |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Ostrze: | Stal |
| Typ ostrza: | Łamane |
| Wymienne ostrze: | Tak |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | Klucze płaskie |
| Walizka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 275 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Grzechotka: | Nie |