- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (197)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (440)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 35 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.77 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 35 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.77 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 35 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.77 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 35 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.77 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do kamienia |
|---|---|
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
| Średnica tarczy [mm]: | 230 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Grubość tarczy [mm]: | 2.3 |
| Wykonanie: | Stal z nasypem diamentowym |
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do klinkieru |
|---|---|
| Rodzaj: | Tarcza diamentowa |
| Średnica tarczy [mm]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Grubość tarczy [mm]: | 2.4 |
| Wykonanie: | Diament |
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do klinkieru |
|---|---|
| Rodzaj: | Tarcza diamentowa |
| Średnica tarczy [mm]: | 230 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Grubość tarczy [mm]: | 2.6 |
| Wykonanie: | Diament |
| Rodzaj: | Kieszeń na narzędzia |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Wykonanie: | Poliester |
| System modułowy: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.87 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4", Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3400 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 200 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3400 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 200 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Nie | |
| Tak | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 22000 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.6 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 30000 |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 78 |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu |
|---|---|
| Rodzaj: | Wentylator akumulatorowy |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Średnica śmigła [cm]: | 22.5 |
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa głowica |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Smak: | Perliczka i bataty |
| Waga: | 2.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.1 |
| Skład: | Świeża perliczka 50%, Suszone słodkie ziemniaki 10%, Babka płesznik, Pulpa buraczana, Suszona cykoria, Suszona Jukka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 24%, Białko grochu, Tłuszcz surowy 14%, Hydrolizat białka (wegetariański), Popiół surowy 7.4%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.8%, Fosforan dwuwapniowy, Glukozamina, Jod, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź... |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 150 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9700 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 7800 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada KickBack Control, System Bosch Vibration Control |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9700 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada KickBack Control, System Bosch Vibration Control |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja CutControl, Podświetlenie miejsca pracy |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3100 |
| Długość skoku [mm]: | 23 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Smak: | Pstrąg i ziemniaki |
| Waga: | 12.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Suszone ziemniaki 45%, Mączka z pstrąga 12.5%, Świeży pstrąg 12.5%, Suszona cykoria 0.1%, Pulpa buraczana... |
| Składniki analityczne: | Białko 21%, Białko ziemniaczane, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 12%, Hydrolizat białka, Olej rybny 1%... |
| Witaminy i minerały: | Antyoksydanty, Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Fosforan jednowapniowy, Glukozamina, Jod, Kwas foliowy... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Smak: | Struś i ziemniaki |
| Waga: | 2.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Suszone ziemniaki 40%, Proszek z cykorii 0.1%, Pulpa buraczana, Suszone drożdże, Suszony groch |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 21%, Białko ziemniaczane, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 12%, Popiół surowy 7%, Sód 0.3%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Fosforan dwuwapniowy, Glukozamina, Magnez 0.1%, Potas 0.6%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
| Smak: | Drób |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 2.1 |
| Skład: | Świeży drób 30%, Suszone małże zielone 0.1%, Kukurydza, Jęczmień, Mączka rybna, Ryż, Siemię lniane, Suszona cykoria... |
| Składniki analityczne: | Białko 24%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 12%, Hydrolizat białka, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Antyoksydanty, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Magnez 0.1%, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Smak: | Kaczka z ziemniakami |
| Waga: | 12.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.8 |
| Skład: | Nasiona psyllium, Sproszkowana cykoria, Świeża kaczka 60%, Drożdże piwne, Suszona Jukka, Suszony groszek |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Hydrolizowane białko zwierzęce, Tłuszcz 13.5%, Białko ziemniaczane 8%, Popiół 5.3%, Wilgotność 18%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.9%, Fosforan dwuwapniowy, Glukozamina, Siarczan chondroityny, Wapń 1.1% |