- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (197)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (438)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Smak: | Drób |
|---|---|
| Waga: | 15 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Pstrąg i ziemniaki |
| Waga: | 12.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Suszone ziemniaki 45%, Mączka z pstrąga 12.5%, Świeży pstrąg 12.5%, Suszona cykoria 0.1%, Pulpa buraczana... |
| Składniki analityczne: | Białko 21%, Białko ziemniaczane, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 12%, Hydrolizat białka, Olej rybny 1%... |
| Witaminy i minerały: | Antyoksydanty, Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Fosforan jednowapniowy, Glukozamina, Jod, Kwas foliowy... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Struś i ziemniaki |
| Waga: | 2.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Suszone ziemniaki 40%, Proszek z cykorii 0.1%, Pulpa buraczana, Suszone drożdże, Suszony groch |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 21%, Białko ziemniaczane, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 12%, Popiół surowy 7%, Sód 0.3%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Fosforan dwuwapniowy, Glukozamina, Magnez 0.1%, Potas 0.6%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 2.1 |
| Skład: | Świeży drób 30%, Suszone małże zielone 0.1%, Kukurydza, Jęczmień, Mączka rybna, Ryż, Siemię lniane, Suszona cykoria... |
| Składniki analityczne: | Białko 24%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 12%, Hydrolizat białka, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Antyoksydanty, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Magnez 0.1%, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Kaczka z ziemniakami |
| Waga: | 12.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.8 |
| Skład: | Nasiona psyllium, Sproszkowana cykoria, Świeża kaczka 60%, Drożdże piwne, Suszona Jukka, Suszony groszek |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Hydrolizowane białko zwierzęce, Tłuszcz 13.5%, Białko ziemniaczane 8%, Popiół 5.3%, Wilgotność 18%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.9%, Fosforan dwuwapniowy, Glukozamina, Siarczan chondroityny, Wapń 1.1% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z ryżem |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Świeży drób 25%, Ryż 20%, Mąka ryżowa, Siemię lniane, Suszona cykoria, Suszone drożdże, Suszone skwarki, Suszony groch... |
| Składniki analityczne: | Białko 25%, Białko ryżowe, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 13%, Hydrolizat białka... |
| Witaminy i minerały: | Antyoksydanty, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.95%, Jod, Magnez 0.1%, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 50 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 340 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 4 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 3/4" |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1050 |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
|---|---|
| Walcowy | |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Wykonanie: | Stal S2, Węglik spiekany |
| Długość całkowita [mm]: | 49, 50, 51, 54, 55, 56, 60, 65 |
| Typ: | Do drewna |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
|---|---|
| Walcowy | |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Wykonanie: | Stal S2 |
| Długość całkowita [mm]: | 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 60, 65 |
| Typ: | Do drewna |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 100 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Aluminium |
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Długość całkowita [mm]: | 100 |
| Zastosowanie: | Aluminium |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
|---|---|
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Materiał: | Stal |
| Wykonanie: | Stal stopowa |
| Długość całkowita [mm]: | 49, 61, 75, 86, 93, 117 |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do stali |
| Średnica [mm]: | 2, 3, 4, 5, 6, 8 |
| Typ uchwytu: | 1/4 cala |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 35 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 40 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Kolor oprawy: | Czarny |
| Kolor szybek: | Czerwony |
| Filtr UV: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
|---|---|
| SDS Plus | |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Materiał: | Stal narzędziowa, Węglik wolframu |
| Wykonanie: | Stal |
| Długość całkowita [mm]: | 260 |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do kamienia |
| Średnica [mm]: | 8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 100 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Wykonanie: | Stal wysokowęglowa HCS |
| Długość całkowita [mm]: | 100 |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
|---|---|
| Walcowy | |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Wykonanie: | Stal |
| Długość całkowita [mm]: | 51, 54, 55, 56, 65 |
| Typ: | Frez |
| Zastosowanie: | Do elektronarzędzi |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Średnica otworu [mm]: | 30 |
| Średnica tarczy [mm]: | 254 |
| Grubość tarczy [mm]: | 2.4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do metalu |
| Wykonanie: | Bimetal, Stal szybkotnąca HCS |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu |
| Materiał: | Węglik wolframu |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 520 |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | SDS-Max |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Średnica [mm]: | 52 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| SDS-max | |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Materiał: | Stal, Węglik wolframu |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Długość całkowita [mm]: | 1320 |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | SDS-Max |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Średnica [mm]: | 28 |