- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (765)
Outlet (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 1300 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 28000 |
| Blokada wrzeciona: | Tak |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Typ: | Z czujnikiem nachylenia |
|---|---|
| Pamięć urządzenia: | Historia pomiarów z możliwością eksportu |
| Zasięg pomiaru [m]: | 50 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Wyświetlacz: | Podświetlany ekran LCD |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 550 |
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 450 |
| Moc [W]: | 1100 |
|---|---|
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz przemysłowy |
| Waga [kg]: | 6 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V, Professional 18V |
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 65 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1050 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1800 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, Professional 18V |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ: | Laserowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Odbiornik laserowy |
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Szerokość [mm]: | 28 |
| Zasięg [m]: | 50 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 19500 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Pokrywa odsysająca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Moc [W]: | 1400 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5500 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Waga [kg]: | 4 |
| Średnica tarczy [mm]: | 190 |
| Prowadnica: | Tak |
| Moc [W]: | 800 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 2.7 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Rodzaj produktu: | Lampa warsztatowa |
| Strumień światła [lm]: | 1900 |
| Klasa ochrony [IP]: | IP20 |
| Moc [W]: | 1100 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Średnica tarczy [mm]: | 180 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V, Professional 18V |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4", Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Moc [W]: | 1200 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Moc [W]: | 2200 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6500 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Waga [kg]: | 5.2 |
| Średnica tarczy [mm]: | 230 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2600 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Professional 10.8V, Professional 12V |
| Rodzaj produktu: | Zakrętarka udarowa |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 100 |
| Moc [W]: | 750 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kompatybilność seria: | GWS |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 24, 45 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 350 |
| Typ: | Szyna |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.28 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Metal |
| Długość [mm]: | 1600 |
| Szerokość [mm]: | 142 |
| Moc [W]: | 2000 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Piła ukosowa |
| Waga [kg]: | 32.1 |
| Średnica tarczy [mm]: | 305 |
| Prowadnica: | Nie |
| Typ: | Do drewna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Wilgotnościomierz |
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Szerokość [mm]: | 62 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1050 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ: | Zwijana |
|---|---|
| Rodzaj: | Miara zwijana |
| Szerokość [mm]: | 27 |
| Materiał wykonania: | ABS, Guma, Stal |
| Zasięg [m]: | 5 |
| Moc [W]: | 1400 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11500 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Silnik: | Szczotkowy |