- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (765)
Outlet (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Torba na szyny |
|---|---|
| Uchwyt: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Do szyn prowadzących |
| Waga [kg]: | 0.97 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9300 |
| Średnica tarczy [mm]: | 150 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Prowadnica: | Nie |
| Waga [kg]: | 4.7 |
| Rodzaj produktu: | Bruzdownica |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3000 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Funkcje dodatkowe: | Beznarzędziowa wymiana osprzętu, Oświetlenie LED, Przystawka odsysająca, System Click & Clean |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Prowadnica: | Nie |
| Waga [kg]: | 13.5 |
| Rodzaj produktu: | Piła ukosowa |
| Moc [W]: | 2000 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 - 25000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Waga [kg]: | 6.3 |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wysięgnik: | Nie |
| Waga [kg]: | 0.83 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Bezpośrednie chłodzenie, Zabezpieczenie przed ponownym rozruchem, Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| 5 | |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Rodzaj: | Wyciskacz |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne cofanie tłoka, Regulacja prędkości wycisku |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3300 |
| Długość skoku [mm]: | 20 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Funkcje dodatkowe: | 4-stopniowa funkcja oscylacji, Beznarzędziowy system wymiany ostrzy SDS, Osłona przeciwodpryskowa, Oświetlenie LED... |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka akumulatorowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 200 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 240 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 15000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 50 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Waga [kg]: | 0.53 |
| 3 | |
| Rodzaj produktu: | Miniszlifierka |
| Rodzaj: | Laser obrotowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Długość [cm]: | 18.3 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 2.4 |
| Waga [g]: | 2000 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Funkcje dodatkowe: | Mulczowanie, Składany uchwyt |
| Waga [kg]: | 27.7 |
| 30 - 70 | |
| 460 | |
| Centralna (6-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny wyłącznik, Funkcja Drop Control, Hamulec wybiegowy, Zabezpieczenie przed odrzutem... |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| 4 | |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4", Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 425 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4350 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| 5 | |
| Energia udaru [J]: | 2.6 |
| Rodzaj produktu: | Młotowiertarka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4", Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3300 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5200 |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Prowadnica: | Tak |
| Waga [kg]: | 16.8 |
| Rodzaj produktu: | Piła ukosowa |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
|---|---|
| Materiał: | Stal S2 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza: | TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30, TX40, TX45, TX50 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1200 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja automatycznego oczyszczania filtra (AFC), System Click & Clean |
| Waga [kg]: | 14 |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz warsztatowy |
| Typ filtra: | Filtr fałdowy |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 40 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 850 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Wymiary taśmy [mm]: | 533 x 75 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1050 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| 4 | |
| Energia udaru [J]: | 1.9 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 20000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Beznarzędziowa wymiana osprzętu |
| 4 | |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.59 |
| Rodzaj produktu: | Opalarka |
| Temperatura [st. C]: | 300, 500 |
| Zużycie powietrza [l/min]: | 175 |
| Funkcja chłodzenia: | Nie |