- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (766)
Outlet (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Silnik: | Bezszczotkowy |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 980 |
| Energia udaru [J]: | 2.4 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 30 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 24 |
| Rodzaj: | Kieszeń na narzędzia |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Uchwyt: | Nie |
| Wykonanie: | Poliester |
| System modułowy: | Tak |
| 5 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 2, 5 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| 8 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 5 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 3/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Moc [W]: | 650 |
|---|---|
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Wkrętarka |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| 2 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Rodzaj: | Mulitidetektor |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wykrywane materiały: | Drewno, Metal, Przewody pod napięciem, Rury z tworzyw sztucznych (wypełnione wodą) |
| Pamięć danych: | Nie |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Kątomierz |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Zakres kąta: | 0 - 270° |
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Moc [W]: | 2300 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Temperatura [st. C]: | 650 |
| Zużycie powietrza [l/min]: | 500 |
| Funkcja chłodzenia: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Opalarka |
| Moc [W]: | 1800 |
|---|---|
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Moc [W]: | 1100 |
|---|---|
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów , Ograniczenie głębokości |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 2400 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 355 |
| Rodzaj produktu: | Przecinarka do metalu |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| 3 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 19500 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Moc [W]: | 600 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3600 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 200 |
| Moc silnika [W]: | 600 |
| Średnica tarczy szlifierskiej [mm]: | 200 |
| Moc [W]: | 710 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 18000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Szerokość strugania [mm]: | 82 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Moc [W]: | 1350 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4700 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 165 |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Moc [W]: | 1400 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6250 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 165 |
| Rodzaj produktu: | Zagłębiarka |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Moc [W]: | 600 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 - 33000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| 3 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka akumulatorowa |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2800 |
| Długość skoku [mm]: | 18 |
| Typ brzeszczotu: | T 144 D, T 308 B |
| Moc [W]: | 1500 |
|---|---|
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2720 |
| Energia udaru [J]: | 13 |
| Typ uchwytu: | SDS Max |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Młot wyburzeniowy |