- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (33)
AGD (87)
AGD do zabudowy (16)
AGD małe (190)
Komputery i tablety (144)
Smartfony i zegarki (91)
Foto i kamery (10)
Gaming (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui portfel, Etui z klapką |
| Materiał: | Poliwęglan, Skóra licowa |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | Skóra syntetyczna, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Plus |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | Skóra syntetyczna, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | Skóra syntetyczna, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro Max |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Torba |
| Materiał: | Skóra ekologiczna |
| Marka telefonu: | Uniwersalny |
| Seria telefonu: | Uniwersalny |
| Model telefonu: | Uniwersalny |
| Szerokość [cm]: | 23 |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Etui portfel, Etui z klapką, Etui z podstawką |
| Materiał: | Skóra ekologiczna, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16e, iPhone 17e |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
319 zł
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 |
| Dominujący kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 13 Mini |
| Kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Zastosowanie: | Aparat fotograficzny + akcesoria |
| Przegrody wewnętrzne: | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne: | Tak |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliuretan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 14 Plus, iPhone 15 Plus |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Materiał: | Mikrofibra, Skóra, Włókno szklane |
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad Pro 13 cali (7. generacji), iPad Pro 13 cali (8. generacji) |
| Dedykowana do tabletów o przekątnej [cal]: | 13 |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Materiał: | Skóra ekologiczna |
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad (10. generacji), iPad (11. generacji) |
| Dedykowana do tabletów o przekątnej [cal]: | 10.9 - 11 |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Materiał: | Skóra |
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad Pro 11 cali (5. generacji), iPad Pro 11 cali (6. generacji) |
| Dedykowana do tabletów o przekątnej [cal]: | 11 |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 80 |
| Typ regulacji: | Elektryczna |
| Zakres regulacji wysokości [cm]: | 72 - 117 |
| Rodzaj blatu: | Płyta MDF |
| Wylot na przewody: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 160 |
| Możliwość regulacji: | Tak |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Regulowane stopki: | Tak |
| Hub USB: | Nie |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Wielkość ekranu [cal]: | |
| Rozdzielczość ekranu: | |
| Odtwarzanie: | Podkład muzyczny |
| Formaty odtwarzania zdjęć: | JPEG, JPG, PNG |
| Głośniki: | Tak |
| Odtwarzanie wideo: | Tak |
| Kolor: | |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 80 |
| Zakres regulacji wysokości [cm]: | 74 - 116 |
| Szerokość [cm]: | 160 |
| Możliwość regulacji: | Tak |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Regulowane stopki: | Nie |
| Hub USB: | Nie |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Materiał: | Poliester, Polipropylen, Silikon, Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Kubek termiczny |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Kolor: | Brązowy, Cappuccino |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw mebli ogrodowych |
| Materiał wykonania siedziska: | Poliester, Rattan |
| Materiał wykonania blatu: | Rattan, Szkło |
| Materiał wykonania stelażu: | Rattan |
| Poduszki w zestawie: | Tak |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Brązowo-szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw mebli ogrodowych |
| Materiał wykonania siedziska: | Technorattan |
| Materiał wykonania blatu: | Szkło hartowane |
| Materiał wykonania stelażu: | Aluminium |
| Poduszki w zestawie: | Tak |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw mebli ogrodowych |
| Materiał wykonania siedziska: | Technorattan |
| Materiał wykonania blatu: | Szkło hartowane, Technorattan |
| Materiał wykonania stelażu: | Aluminium |
| Poduszki w zestawie: | Tak |
| Składane: | Nie |
| Rodzaj: | Fotel podwieszany |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Materiał wykonania siedziska: | Technorattan |
| Kolor kosza: | Brązowy |
| Kolor poduszek: | Brązowy |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Liczba siedzisk: | 1 |
| Materiał wykonania konstrukcji: | Stal malowana proszkowo |