- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (31)
AGD (87)
AGD do zabudowy (16)
AGD małe (190)
Komputery i tablety (143)
Smartfony i zegarki (91)
Foto i kamery (10)
Gaming (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wyposażenie: | Brak |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 28.7 x 60 x 4.3 |
|---|---|
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Inox |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 41.5 x 59.8 x 66.5 |
|---|---|
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarne szkło |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 45.5 x 60 x 43.5 |
|---|---|
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Srebrny |
| Wyposażenie: | Elementy do montażu, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zawór zwrotny |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczoteczka |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | Antypoślizgowy uchwyt, Końcówka do czyszczenia smoczków, Można myć w zmywarce, Stojak z przyssawką |
| Współpracuje z produktem: | Uniwersalne |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Rodzaj: | Do butelki |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | System antykolkowy, Zachowuje naturalny rytm ssania |
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 45.5 x 60 x 43.5 |
|---|---|
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Wyposażenie: | Elementy do montażu, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zawór zwrotny |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 43.1 x 59.8 x 66.5 |
|---|---|
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarne szkło |
| Wyposażenie: | Elementy do montażu, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Obudowa komina, Pilot, Zawór zwrotny |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja wentylacji, Pilot zdalnego sterowania, Włącznik i wyłącznik oświetlenia, Wyłącznik czasowy |
| 6.72", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T760, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Skóra syntetyczna, TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S23+ 5G |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , , |
| Materiał: | Skóra syntetyczna, TPU |
| Marka telefonu: | Xiaomi |
| Seria telefonu: | Poco, Redmi Note |
| Model telefonu: | Poco X6 5G, Redmi Note 13 Pro 5G |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Skóra |
| Marka smartwatcha: | Amazfit, Garmin, Huawei, Samsung, Xiaomi |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Materiał: | Polar |
| Rozmiar [cm]: | 180 x 130 |
| Moc [W]: | 120 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość prania, Timer, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Termostat: | Tak |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Leżak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 197 x 75 x 40.4, 38 x 38 x 36 |
| Składany: | Nie |
| Regulacja: | Tak |
| Z daszkiem: | Nie |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel jack 3.5 mm, Kabel jack 6.3 mm, Pokrowiec |
| Funkcje dodatkowe: | Odłączany przewód |
| Nie | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 40000 |
| 110 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 500 |
| Tak | |
| Android | |
| 1.43 | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Seria: | Xiaomi Watch |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zasilacz |
|---|---|
| Intel Core i5-8265U | |
| RAM - nadrzędny: | 8GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 256GB |
| Ekran - nadrzędny: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny dla W11: | Windows 10 Professional |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Materiał: | Bawełna |
| Pojemność [l]: | 0.5 |
| Mocowanie: | Rama |
| Przegródki: | Nie |
| Na telefon: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Autor: | Hartigan Browne |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 224 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Miękka |
| Wytwórnia: | Brownswood |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Yussef Dayes Experience |
| Tytuł albumu: | Live From Mt. Fuji |
| Nośnik: | Winyl EP/SP |
| Liczba nośników: | 1 |
| Data wydania nośnika: | 2026-02-20 |
| Wytwórnia: | Brownswood |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Kokoroko |
| Tytuł albumu: | Tuff Times Never Last |
| Nośnik: | CD |
| Liczba nośników: | 1 |
| Data wydania nośnika: | 2025-08-15 |