- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (31)
AGD (87)
AGD do zabudowy (16)
AGD małe (190)
Komputery i tablety (143)
Smartfony i zegarki (91)
Foto i kamery (10)
Gaming (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 463 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Skrzynia |
| Kształt: | Prostokątny |
| Materiał: | Technorattan |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 163 x 82 x 82 |
| Pojemność [l]: | 1037 |
| Kolor: | Motor Oil Brown |
|---|---|
| Rodzaj: | Na białoryb, Na bolenia, Na brzana, Na jaź, Na kleni, Na okonia, Na pstrąga, Na sandacza, Na suma, Na szczupaka |
| Materiał: | Silikon |
| Na spinning: | Tak |
| Waga [g]: | 0.75 |
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| 50.3 x 45.3 x 45.5 | |
| 47 | |
| Pojemność [l]: | 46 chłodziarka |
| 80 kWh = 92 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcje parowe, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
| 45 x 60 x 84 | |
| 50 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| 142.4 x 54 x 56 | |
| Pojemność [l]: | 145 chłodziarka + 52 zamrażarka |
| 199 kWh = 228.85 zł | |
| Pełny No Frost | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| 142.5 x 49.5 x 56 | |
| 51.5 | |
| Pojemność [l]: | 121 chłodziarka + 52 zamrażarka |
| 194 kWh = 223.1 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| 82.5 x 45.3 x 45.5 | |
| 47.4 | |
| Pojemność [l]: | 85 chłodziarka |
| 84 kWh = 96.6 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| 85 x 48 x 45 | |
| 50.2 | |
| Pojemność [l]: | 90 chłodziarka |
| 85 kWh = 97.75 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Srebrny |
|---|---|
| 85 x 48 x 45 | |
| 50.2 | |
| Pojemność [l]: | 90 chłodziarka |
| 85 kWh = 97.75 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały |
|---|---|
| 175 x 48.5 x 60 | |
| 51.5 | |
| Pojemność [l]: | 161 chłodziarka + 64 zamrażarka |
| 212 kWh = 243.8 zł | |
Zakres od A do G
| 45 | |
| Gazowy | |
| Gazowa | |
| Kolor frontu piekarnika: | Biały |
| Szerokość [cm]: | 50 |
| Kolor płyty grzewczej: | Biały |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Metalowa pokrywa płyty grzewczej, Płytka blacha do pieczenia... |
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Inox |
|---|---|
| 175 x 48.5 x 60 | |
| 51.5 | |
| Pojemność [l]: | 161 chłodziarka + 64 zamrażarka |
| 212 kWh = 243.8 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| 175 x 48.5 x 60 | |
| 51.5 | |
| Pojemność [l]: | 161 chłodziarka + 64 zamrażarka |
| 212 kWh = 243.8 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Srebrny |
|---|---|
| 178 x 70 x 68 | |
| Pojemność [l]: | 321 chłodziarka + 94 zamrażarka |
| 244 kWh = 280.6 zł | |
| Pełny No Frost | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| 85 x 55 x 58 | |
| 58 | |
| Pojemność [l]: | 95 chłodziarka + 14 zamrażarka |
| 139 kWh = 159.85 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Srebrny |
|---|---|
| 85 x 44 x 45 | |
| 46.5 | |
| Pojemność [l]: | 80 chłodziarka |
| 105 kWh = 120.75 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 83.5 x 54.5 x 47.8 |
| Pojemność [l]: | 99 |
| 168 kWh = 216.72 zł | |
| Nie | |
| Nowy poziom hałasu [dB]: | 40 |
| Szerokość [cm]: | 54.5 |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Brak |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| 60 | |
| Gazowo-elektryczna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 60 x 52 |
| Szkło - bez ramki | |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj: | Kubek |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 1 x szczoteczka do zębów |
| Etui: | Tak |
| Waga [g]: | 205 |
|---|---|
| 6.7", 2400 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | USB-C - USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Wyposażenie: | Akumulator, Kabel USB, Pasek na nadgarstek |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 800 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Nie | |
| Szerokość [cm]: | 32 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zasilacz |
| Intel Core i5-8265U | |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Rodzaj matrycy: | |
| Kolor obudowy: | Brązowy |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 10 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, Skóra licowa |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone Air |