- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (31)
AGD (87)
AGD do zabudowy (16)
AGD małe (190)
Komputery i tablety (143)
Smartfony i zegarki (91)
Foto i kamery (10)
Gaming (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x dysk na czas podróży, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający, 1 x szczoteczka do czyszczenia... |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Butelka |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x smoczek, 1 x zatyczka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Butelka |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 270 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 270 ml, 1 x elastyczny dysk uszczelniający, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający... |
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj: | Butelka |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x dysk na czas podróży, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający, 1 x szczoteczka do czyszczenia... |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Butelka |
Zakres od A do G
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 143 x 55 x 60 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 161 |
| 207 kWh = 238.05 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Alarm otwartych drzwi, Alarm wysokiej temperatury |
| Oświetlenie wnętrza: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 83.5 x 112.5 x 60.8 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 291 |
| 223 kWh = 287.67 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Brak |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Zakres od A do G
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
|---|---|
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 29 x 52 |
| Czarne szkło | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
|---|---|
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 60 x 52 |
| Czarne szkło | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
Zakres od A do G
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 143 x 55 x 60 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 161 |
| 207 kWh = 238.05 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Alarm otwartych drzwi, Alarm wysokiej temperatury |
| Oświetlenie wnętrza: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 84.5 x 70.5 x 54.5 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 142 |
| 182 kWh = 209.3 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Brak |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 85 x 109 x 62 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 287 |
| 227 kWh = 292.83 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Blokada drzwi |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Zakres od A do G
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 120 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 120 ml, 1 x elastyczny dysk uszczelniający, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający... |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Butelka |
Zakres od A do G
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 84.5 x 90.5 x 54.5 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 198 |
| 200 kWh = 230 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Blokada drzwi |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Zakres od A do G
| Wiek dziecka: | 9 m+ |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon medyczny |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Do butelki |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon medyczny |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Do butelki |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Do butelki |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Długość [cm]: | 30.4 |
| Dozownik detergentu: | Nie |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon medyczny |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Do butelki |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
Zakres od A do G
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 83.5 x 81.8 x 55.8 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 194 |
| 198 kWh = 227.7 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Brak |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Zakres od A do G
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
|---|---|
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 29 x 52 |
| Czarne szkło | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Wiek dziecka: | 9 m+ |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Do butelki |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Uspokajający |
| Wyposażenie: | 1 x smoczek do uspokajania |
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 270 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 270 ml, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający, 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka |
| Kolor: | Zielono-żółty |
| Rodzaj: | Butelka |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon medyczny |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Do butelki |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo BPA Free |
| Długość [cm]: | 20.4 |
| Dozownik detergentu: | Nie |
| Uchwyt do zawieszenia: | Tak |
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka, 2 x butelka 250 ml, 2 x dysk na czas podróży, 2 x smoczek... |
| Kolor: | Przezroczysto-różowy |
| Rodzaj: | Butelka |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 120 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 120 ml, 1 x smoczek, 1 x system do karmienia niemowląt z rozszczepem wargi lub podniebienia... |
| Kolor: | Przezroczysto-zielony |
| Rodzaj: | Butelka |
Zakres od A do G
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 84.5 x 95.4 x 61.6 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 246 |
| 215 kWh = 247.25 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Blokada drzwi |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Zakres od A do G