- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (31)
AGD (87)
AGD do zabudowy (16)
AGD małe (190)
Komputery i tablety (143)
Smartfony i zegarki (91)
Foto i kamery (10)
Gaming (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 250 ml, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający, 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka, 2 x zaworek... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysto-zielony |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 60 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon medyczny |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x osłonka, 1 x smoczek |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wiek dziecka: | 3-6 m |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Rodzaj: | Do butelki |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 270 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka, 2 x butelka 270 ml, 2 x dysk na czas podróży, 2 x smoczek... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka, 2 x butelka, 2 x dysk na czas podróży, 2 x smoczek... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wiek dziecka: | 9 m+ |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon medyczny |
| Rodzaj: | Do butelki |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 270 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 270 ml, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający, 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysto-niebieski |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 150 ml, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający, 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysto-zielony |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 120 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon, Szkło |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 120 ml, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający, 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysto-zielony |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150, 270 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x system odpowietrzający, 1 x zatyczka, 2 x butelka 150 ml, 2 x dysk na czas podróży, 3 x butelka 270 ml... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysto-zielony |
Zakres od A do G
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 85 x 48 x 45 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 60 |
| 156 kWh = 201.24 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Brak |
| Oświetlenie wnętrza: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Zakres od A do G
| Kolor: | Niebiesko-biały |
|---|---|
| Wykonanie: | Gąbka, Sztuczne włosie, Tworzywo sztuczne |
| Długość [cm]: | 30 |
| Dozownik detergentu: | Nie |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Wiek dziecka: | 9 m+ |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Rodzaj: | Do butelki |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 270 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 270 ml, 1 x elastyczny dysk uszczelniający, 1 x końcówka z ustnikiem, 1 x smoczek... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Różowy |
| Wiek dziecka: | 6+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 250 ml, 1 x elastyczny dysk uszczelniający, 1 x silikonowy ustnik, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Zielony |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 270 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Szkło borokrzemowe |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 270 ml, 1 x elastyczny dysk uszczelniający, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 270 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 270 ml, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający, 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka, 2 x butelka, 2 x dysk na czas podróży, 2 x smoczek... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Rodzaj: | Uspokajający |
| Wyposażenie: | 1 x smoczek do uspokajania |
| Kolor: | Różowy |
| Wiek dziecka: | 12 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 300 ml, 1 x słomka, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Rodzaj: | Kubek |
| Kolor: | Zielony |
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia, 2 x butelka 150 ml, 2 x dysk na czas podróży, 2 x smoczek, 2 x system odpowietrzający |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Różowy |
| Kolor: | Niebiesko-biały |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo BPA Free |
| Długość [cm]: | 11.5 |
| Dozownik detergentu: | Nie |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | Lejek systemu odpowietrzającego, Nasadka systemu odpowietrzającego, Szczoteczka do czyszczenia systemu odpowietrzającego |
| Rodzaj: | Zestaw części zamiennych |
| Kolor: | Zielony |
| Współpracuje z produktem: | Butelka DR BROWNS Options+ SB81005 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | Lejek systemu odpowietrzającego, Nasadka systemu odpowietrzającego, Szczoteczka do czyszczenia systemu odpowietrzającego |
| Rodzaj: | Zestaw części zamiennych |
| Kolor: | Zielony |
| Współpracuje z produktem: | Butelka DR BROWNS Options+ WB91600 |
| Wiek dziecka: | 12 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x słomka, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Rodzaj: | Kubek |
| Kolor: | Niebieski |
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia, 2 x butelka 250 ml, 2 x dysk na czas podróży, 2 x smoczek, 2 x system odpowietrzający... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysto-niebieski |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Wykonanie: | Gąbka, Guma, Tworzywo sztuczne |
| Długość [cm]: | 30.4 |
| Dozownik detergentu: | Nie |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Wiek dziecka: | 6+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 250 ml, 1 x elastyczny dysk uszczelniający, 1 x silikonowy ustnik, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Różowy |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 120 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka, 2 x butelka, 2 x elastyczny dysk uszczelniający, 2 x smoczek... |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Przezroczysto-różowy |
| Pojemność [ml]: | 5 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
| Odcień: | Brązowy |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Dodatkowe informacje: | Poznaj kolekcję... |