- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (237)
Komputery i tablety (76)
Smartfony i zegarki (53)
Foto i kamery (2)
Gaming (2)
Fitness i sport (4)
Warsztat i ogród (1)
Artykuły dla zwierząt (43)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.2, 3, 4.5, 5 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 3 |
| Funkcje ładowania: | Quick Charge, Power Delivery |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Tak |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 4 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Żółto-czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biało-lawendowy |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Ciemnoszary |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |