- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (185)
AGD (273)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (855)
Komputery i tablety (169)
Smartfony i zegarki (2567)
Foto i kamery (72)
Gaming (61)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia kuchenek mikrofalowych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Dla chomika, Dla fretek, Dla koszatniczki, Dla królika, Dla myszki, Dla myszoskoczka, Dla świnki morskiej, Dla szczura... |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 56 |
| Właściwości: | 100% naturalny, Bezpyłowy, Biodegradowalny, Higieniczna, Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Przyjazny dla alergików... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Wartość poza zestawem:
179,96 zł
| Przeznaczenie: | Dla chomika, Dla fretek, Dla koszatniczki, Dla królika, Dla myszki, Dla myszoskoczka, Dla ptaków, Dla świnki morskiej... |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 40 |
| Właściwości: | 100% naturalny, Bezpyłowy, Biodegradowalny, Higieniczna, Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Przyjazny dla alergików... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Wartość poza zestawem:
115,60 zł
| Przeznaczenie: | Dla chomika, Dla fretek, Dla koszatniczki, Dla królika, Dla myszki, Dla myszoskoczka, Dla ptaków, Dla świnki morskiej... |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 30 |
| Właściwości: | 100% naturalny, Bezpyłowy, Biodegradowalny, Higieniczna, Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Przyjazny dla alergików... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Wartość poza zestawem:
86,70 zł
| Przeznaczenie: | Dla chomika, Dla fretek, Dla koszatniczki, Dla królika, Dla myszki, Dla myszoskoczka, Dla ptaków, Dla świnki morskiej... |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 20 |
| Właściwości: | 100% naturalny, Bezpyłowy, Biodegradowalny, Higieniczna, Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Przyjazny dla alergików... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Smak: | Kurczak i owady |
|---|---|
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Waga [g]: | 30000 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
599,70 zł
| Smak: | Kurczak i owady |
|---|---|
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Waga [g]: | 30000 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
629,10 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowana jagnięcina 42%, Ryż 33%, Drożdże piwne, Jukka Mojave, Mąka grochowa, Nasiona ostropestu plamistego... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Tłuszcz surowy 17%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.1%, Beta glukany... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.1%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Probiotyki Lactobacillus helveticus, Siarczan chondroityny, Sód 0.4%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Waga [g]: | 30000 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
682,80 zł
Wartość poza zestawem:
659,10 zł
| Autor: | Carteron Marine |
|---|---|
| Język wydania: | Polski |
| Liczba stron: | 360 |
| Okładka: | Miękka |
| Przedział wiekowy: | 12+ |
| Rodzaj: | Kapsułki |
|---|---|
| Wskazania: | Wsparcie prawidłowej pracy serca i układu sercowo-naczyniowego; wsparcie krążenia i mikrokrążenia |