- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (285)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (437)
Smartfony i zegarki (957)
Foto i kamery (52)
Gaming (20)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 10 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2K |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 30 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 200 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biały |
| Standard montażowy: | 19" |
|---|---|
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe do szyn rackowych |
| Kolor: | Czarny |
| Standard montażowy: | 19" |
|---|---|
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Standard montażowy: | 19" |
|---|---|
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Długość [m]: | 2 |
|---|---|
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 4-warstwowe |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Przekątna ekranu [cal]: | 10.1 |
| Tuner: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Rodzaj odtwarzanych płyt: | CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW |
| Standardy odtwarzania zdjęć: | JPEG |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3.5 |
| 122 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Standard montażowy: | 19" |
|---|---|
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
159 zł
| Standard montażowy: | 10" |
|---|---|
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 12 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
75,90 zł
| Standard montażowy: | 19" |
|---|---|
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Standard montażowy: | 19" |
|---|---|
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Standard montażowy: | 10" |
|---|---|
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 12 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Wioślarz |
|---|---|
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Magnetyczny | |
| Regulacja oporu: | Tak |
| Ćwiczone partie mięśni: | Brzuch, Nogi, Plecy, Ramiona |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 120 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka samochodu: | Audi |
| Model samochodu: | Q2 |
| Wersja: | 8.8 cali 2024- |
| Zastosowanie: | Ekran środkowy |
| Matowa: | Tak |
| Standard montażowy: | 19" |
|---|---|
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Standard montażowy: | 10" |
|---|---|
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 12 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Standard montażowy: | 19" |
|---|---|
| Wysokość jednostkowa: | 0.5U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
| Standard montażowy: | 19" |
|---|---|
| Wysokość jednostkowa: | 0.5U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |