- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (287)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (416)
Smartfony i zegarki (946)
Foto i kamery (52)
Gaming (18)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 14", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 144Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-255U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-268V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-268V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 5-226V | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 130V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-255U | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-255U | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8400MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel N150 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 4000MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 13.5", 2520 x 1680px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-256V | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen AI 9 HX 375 | |
| RAM: | 64GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 890M |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-155U | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |