- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (285)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (436)
Smartfony i zegarki (947)
Foto i kamery (52)
Gaming (20)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 32" QLED, Full HD, 1920 x 1080px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 65" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 65" QD-Mini LED, 8K Ultra HD, 7680 x 4320px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 50" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x Thunderbolt 4, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x USB 3.2 Gen. 2... |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16", 2048 x 1280px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary |
| Intel Core Ultra 7-155H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1 TMDS, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Intel Core Ultra 5-225H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Gen. 2, 1 x USB 3.2 Gen. 2 (Sleep and Charge), 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| AMD Ryzen 5 8640HS | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Surface Connect, 2 x USB 4 (z DisplayPort i Power Delivery) |
| Kolor obudowy: | Platynowy |
| Qualcomm Snapdragon X Plus | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13", 2880 x 1920px, Matryca PixelSense Flow, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Surface Connect, 2 x USB 4 (z DisplayPort i Power Delivery) |
| Kolor obudowy: | Platynowy |
| Qualcomm Snapdragon X Elite | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13", 2880 x 1920px, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort i Power Delivery), 1 x USB 3.2 Gen. 1... |
| Kolor obudowy: | Jasnoniebieski |
| Intel Core Ultra 9-288V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca WVA, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Professional | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1 TMDS, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Intel Core Ultra 5-225H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Surface Connect, 2 x USB 4 (z DisplayPort i Power Delivery) |
| Kolor obudowy: | Szafirowy |
| Qualcomm Snapdragon X Plus | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13", 2880 x 1920px, Matryca PixelSense Flow, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Surface Connect, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x USB Type-C (z DisplayPort i Power Delivery)... |
| Kolor obudowy: | Platynowy |
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 12.45", 1536 x 1024px, Matryca PixelSense, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x HDMI 1.4b, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe, 2 x USB 3.2 Gen. 1... |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x HDMI 2.1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 2 x USB 3.2 Gen. 1... |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8448MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Chrome OS | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x HDMI 2.1 TMDS, 1 x USB 3.2 Gen. 2, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Kolor obudowy: | Szary |
| AMD Ryzen 3 7320C | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5 |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Professional | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 4 (z Thunderbolt 4, DisplayPort i Power Delivery)... |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Intel Core Ultra 5-125U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 3 x USB 4 (z DisplayPort i Power Delivery) |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8448MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 14.5", 2944 x 1840px, 90Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Professional | |
| Złącza: | 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 3 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort i Power Delivery) |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Intel Core i7-1365U | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania, Ruszt do bułek |
|---|---|
| Moc [W]: | 900 |
| Liczba tostów: | 2 |
| Wykonanie obudowy: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 3.5 - 6 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , , |
| Kompatybilność: | Uniwersalny, Urządzenia o przekątnej ekranu 3.5 - 6.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4 - 6 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 3.5 - 6 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |