- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (20)
Foto i kamery (1)
Gaming (519)
Rowery i hulajnogi (56)
Fitness i sport (61)
Dom (3530)
Warsztat i ogród (616)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Wiek: | 9m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Seria: | Koari |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 100-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 15-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 4-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Nie |
| Waga [kg]: | 6 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 100-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 15-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 4-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Nie |
| Waga [kg]: | 6 |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Wiek: | 9m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Tak |
| Kolor: | Szaro-limonkowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Seria: | Amaze |
| Rodzaj: | Krzesło ogrodowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Metal, Technorattan |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 62 x 52.2 x 73 |
| Składane: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 120 - 220 |
| Materiał obicia: | ActiFit |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Dla dzieci: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
1 569 zł
| Rodzaj: | Leżak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Metal, Oxford 600D, Poliester |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 154 x 60 x 38 |
| Składany: | Tak |
| Regulacja: | Tak |
| Z daszkiem: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 76-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 9-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 3-punktowe |
| Isofix: | Nie |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 100-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 15-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 3-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Nie |
| Waga [kg]: | 6.3 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 120 - 220 |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj: | Krzesło |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 150 |
| Kolor: | Zielony |
| Materiał: | Metal, Plastik, Poliester |
| Składane: | Tak |
| Wymiary (SxWxD) [cm]: | 87 x 61 x 56 |
| Waga [kg]: | 6 |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Wiek: | 9m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Seria: | Koolah |
Sugerowana cena producenta:
319,99 zł
| Rodzaj: | Krzesło |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 80 |
| Kolor: | Moro |
| Materiał: | Impregnowany |
| Składane: | Tak |
| Wymiary (SxWxD) [cm]: | 33 x 35 x 30 |
| Waga [kg]: | 0.95 |
| Rodzaj: | Krzesło |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 80 |
| Kolor: | Moro |
| Materiał: | Impregnowany |
| Składane: | Tak |
| Wymiary (SxWxD) [cm]: | 31 x 30 x 17 |
| Waga [kg]: | 0.75 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 40-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 0-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 5-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem, Tyłem |
| Możliwość obrotu 360°: | Tak |
| Funkcja spania: | Tak |
| Waga [kg]: | 13.6 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 40-80 cm |
| Kategoria wagowa: | 0-13 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 3-punktowe |
| Isofix: | Nie |
| Kierunek montażu: | Tyłem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Nie |
| Waga [kg]: | 4.4 |
| Kolor: | Czarno-różowy |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 76-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 9-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 5-punktowe |
| Isofix: | Nie |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Nie |
| Waga [kg]: | 5.3 |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 40-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 0-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 5-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem, Tyłem |
| Możliwość obrotu 360°: | Tak |
| Funkcja spania: | Tak |
| Waga [kg]: | 13.6 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 100-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 15-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 3-punktowe |
| Isofix: | Nie |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Tak |
| Waga [kg]: | 4.85 |
| Kolor: | Granatowy |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 76-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 9-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 3-punktowe |
| Isofix: | Nie |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 100-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 15-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 3-punktowe |
| Isofix: | Nie |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Tak |
| Waga [kg]: | 4.85 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 100-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 15-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 3-punktowe |
| Isofix: | Nie |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Tak |
| Waga [kg]: | 4.85 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 100-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 15-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 3-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Nie |
| Waga [kg]: | 5.9 |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 100-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 15-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 3-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Nie |
| Waga [kg]: | 5.9 |
| Kolor: | Czarno-różowy |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 40-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 0-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 5-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem, Tyłem |
| Możliwość obrotu 360°: | Tak |
| Funkcja spania: | Tak |
| Waga [kg]: | 11 |
| Kolor: | Szaro-różowy |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 40-150 |
| Kategoria wagowa: | 0-36 |
| Pasy bezpieczeństwa: | 5-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Tak |