- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6118)
Gaming (145)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 250 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 15.3", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 5-226V | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel Arc Graphics 130V |
| Ekran: | 16", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 170 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 250 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core 5 210H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen AI 9 HX 375 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + AMD Radeon 890M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 7445HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i7-14650HX | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.3", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 180Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 170 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 17.3", 2560 x 1440px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 250 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 180Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 7445HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core 5 210H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i9-13900H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 5 240 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 180Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Ekran: | 15.1", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 7445HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Procesor: | AMD Ryzen Zen 2 (8 rdzeni, 3.5 GHz) |
|---|---|
| Typ konsoli: | |
| Pojemność dysku twardego: | |
| Gry w zestawie: | Astro"s Playroom |
| Kolor: | Biało-czarny, Czarny |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| AMD Ryzen 9 8940HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i5-13450HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 7-356H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 15.3", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |