- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6118)
Gaming (148)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9850X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 8000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | MicroUSB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, MicroUSB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 25600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 8500 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 25600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060, 8 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 16000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9060 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 5 9600X | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9060 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 5 9600X | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9060 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 5 9600X | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 5 9600X | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Fioletowo-niebieski |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 16000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 19000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Niebiesko-różowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Szaro-biały |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |