- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD małe (42)
Smartfony i zegarki (445)
Fitness i sport (8)
Dom (373)
Książki, muzyka, film (110)
Outlet (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 2.8", 280 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 16 GB |
| Unisoc UMS9117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx, Przedni 0.3 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 2.8", 280 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 16 GB |
| Unisoc UMS9117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx, Przedni 0.3 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 2.8", 280 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 16 GB |
| Unisoc UMS9117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx, Przedni 0.3 Mpx |
Zakres od A do G
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 710 |
|---|---|
| Komunikacja: | 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Nie | |
Sugerowana cena producenta:
429 zł
Sugerowana cena producenta:
349 zł
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 710 |
|---|---|
| Komunikacja: | 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Nie | |
Sugerowana cena producenta:
429 zł
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 710 |
|---|---|
| Komunikacja: | 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Nie | |
Sugerowana cena producenta:
429 zł
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 800 |
|---|---|
| Komunikacja: | 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Tak | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 680 |
|---|---|
| Komunikacja: | 2G, 3G, 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Tak | |
Sugerowana cena producenta:
479 zł
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 800 |
|---|---|
| Komunikacja: | 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Tak | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 800 |
|---|---|
| Komunikacja: | 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Tak | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 680 |
|---|---|
| Komunikacja: | 2G, 3G, 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Tak | |
Sugerowana cena producenta:
479 zł
Sugerowana cena producenta:
299 zł
Sugerowana cena producenta:
349 zł
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 650 |
|---|---|
| Komunikacja: | 2G, 3G, 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Tak | |
Sugerowana cena producenta:
599 zł
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 680 |
|---|---|
| Komunikacja: | 2G, 3G, 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Tak | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 710 |
|---|---|
| Komunikacja: | 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Nie | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 900 |
|---|---|
| Komunikacja: | 2G, 3G, 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Nie | |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 680 |
|---|---|
| Komunikacja: | 2G, 3G, 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Tak | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 680 |
|---|---|
| Komunikacja: | 2G, 3G, 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Tak | |
Sugerowana cena producenta:
479 zł
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 680 |
|---|---|
| Komunikacja: | 2G, 3G, 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Tak | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 650 |
|---|---|
| Komunikacja: | 2G, 3G, 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Tak | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 900 |
|---|---|
| Komunikacja: | 2G, 3G, 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Nie | |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
Sugerowana cena producenta:
349 zł
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 900 |
|---|---|
| Komunikacja: | 2G, 3G, 4G (LTE), Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
| Nie | |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
Sugerowana cena producenta:
299 zł