- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (878)
Komputery i tablety (51)
Smartfony i zegarki (17)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc znamionowa RMS [W]: | 80 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 4-8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 45 - 20000 |
| Skuteczność [dB]: | 80 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Biały |
| Typ: |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 88 |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 50 - 40000 |
| Skuteczność [dB]: | 85 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Biały |
| Typ: |
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Liczba kolumn w zestawie: | 3 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem HDMI |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 28 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 14 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 14 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 30 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 25 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 5 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem optycznym, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia z Wi-Fi |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
Sugerowana cena producenta:
7 429 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem optycznym, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 9 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarno-miedziany |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 32 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
Sugerowana cena producenta:
799 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: |
Sugerowana cena producenta:
2 799 zł
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 27 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
Sugerowana cena producenta:
1 159 zł
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: |
Sugerowana cena producenta:
1 399 zł