- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (879)
Komputery i tablety (51)
Smartfony i zegarki (17)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Mikrofon: | Tak |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 3 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Smartfon, Tablet, Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Jasnoróżowy |
| Mikrofon: | Tak |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 17 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Jasnoszary |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 17 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Biały |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Mikrofon: | Tak |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Komputer, Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Różowy |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 16 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Mikrofon: | Tak |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 5 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Różowy |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 30 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia z NFC, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Biały |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 7 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Mikrofon: | Tak |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 17 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Szary |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 17 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 17 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czerwony |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Mikrofon: | Tak |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Szary |
| Mikrofon: | Nie |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 6W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 5W, Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Moc [W]: | 80 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Kolor: | Jasnoszary |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | 80 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| Mikrofon: | Nie |