- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (83)
AGD (22)
AGD do zabudowy (217)
AGD małe (35)
Komputery i tablety (224)
Smartfony i zegarki (98)
Foto i kamery (10)
Gaming (1104)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przeznaczenie: | , , |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Wibracje: | Nie |
| Rodzaje ściegów: | Cerujący, Do pikowania, Do przyszywania aplikacji, Elastyczny, Gałązkowy, Haftujący, Kryty, Łukowy, Obszywanie dziurek... |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne nawlekanie igły, Obszywanie dziurki na guziki, Pozycjonowanie igły, Regulacja naprężenia nici... |
| 21 | |
| Wahadłowy | |
| Waga [kg]: | 5.6 |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 2.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Popiół surowy 2%, Tłuszcz surowy 4%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Minerały, Sód 0.3%, Wapń 0.25% |
| Skład: | Kurczak 62%, Rokitnik zwyczajny 1%, Łosoś 8%, Wątróbka 15%, Bulion, Nasturcja 0.5% |
| Waga [g]: | 2040 |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
|---|---|
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Kolor: | Grafitowy |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 2.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7.5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.2%, Tłuszcz surowy 4%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Sód 0.25%, Wapń 0.2%, Węglan wapnia |
| Skład: | Kurczak 62%, Mięso i produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego w filetach 85%, Wątroba 15%, Łosoś 8%... |
| Waga [g]: | 2040 |
| Rodzaj: | Program antywirusowy |
|---|---|
| Typ licencji: | Elektroniczna |
| Liczba stanowisk: | 5 |
| Liczba użytkowników: | 1 |
| Nośnik: | Klucz aktywacyjny w pudełku |
| Funkcje: | Wymienny czujnik, Możliwość kalibracji, Z atestem |
|---|---|
| Rodzaj alkomatu: | Osobisty |
| Dokładność wyniku [‰]: | 0.1 |
| Zakres pomiaru [‰]: | 0 - 4 |
| Waga [g]: | 115 |
| Czas przygotowania do pracy: | 15 sekund |
| Zasilanie: | 2 baterie AA 1.5 V |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung OLED |
|---|---|
| System dźwięku: | 2.1 |
| Tak | |
| Zasilanie: | 220 - 240 V 50/60 Hz |
| Rodzaj: | Program antywirusowy |
|---|---|
| Typ licencji: | Elektroniczna |
| Liczba stanowisk: | 5 |
| Liczba użytkowników: | 1 |
| Nośnik: | Klucz aktywacyjny w pudełku |
| Typ: | Podróżny |
|---|---|
| Kolor: | Biało-grafitowy |
| Wtyczki wejściowe: | Australia, Belgia, Chiny, Francja, Kanada, Niemcy, Polska, Rosja, Stany Zjednoczone (USA), Szwajcaria, Wielka Brytania |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 13 |
| Prąd znamionowy [A]: | 13 |
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
| Kolor: | Granatowy |
|---|---|
| Waga [g]: | 340 |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | Bezprzewodowa |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Dedykowana aplikacja: | Amazon Alexa |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 200 |
| Materiał obicia: | Siatka mesh |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 140 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
| Kolor: | |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 200 |
| Materiał obicia: | Siatka mesh |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 140 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Kolor: | Limonkowo-żółty |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 3 - 5 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 200 |
| Materiał obicia: | Siatka mesh |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 140 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
| Kolor: | |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 200 |
| Materiał obicia: | Siatka mesh |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 140 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowy |
| Wi-Fi: | Nie |
| Długość [m]: | |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj akcesorium: | |
| Typ stabilizatora: | Elektroniczny |
| Zastosowanie: | Aparat i kamera |
| Udźwig [g]: | 3000 |
| Waga [g]: | 1193 |
| Zawartość zestawu: | Dolna płytka szybkiego montażu, Górna płytka szybkiego montażu, Kabel kątowy USB-C - USB-C, Kabel MCC... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj akcesorium: | |
| Typ stabilizatora: | Elektroniczny |
| Zastosowanie: | Aparat i kamera |
| Udźwig [g]: | 3000 |
| Waga [g]: | 1193 |
| Zawartość zestawu: | Dolna płytka szybkiego montażu, Górna płytka szybkiego montażu, Kabel MCC, Naklejka z logo DJI, Statyw... |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z groszkiem |
| Waga: | 5 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Beta-glukany 0.02%, Białko surowe 34%, Białko z żółtego grochu, Hydrolizowane białko z kurczaka 10%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu 3%, Chlorki 1.8%, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.7%... |
| Skład: | Dehydratyzowany kurczak 20%, Groch żółty 16%, Gryka, Jukka Mojave 0.02%, Suszona borówka brusznica 0.3%... |
| Waga [g]: | 5000 |
| Zastosowanie: | Płyty winylowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw do czyszczenia |
| Zastosowanie: | Płyty winylowe |
| Zawartość zestawu: | 2 szczotki do czyszczenia, Etui, Płyn (50 ml), Szczotka do czyszczenia |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 200 |
| Materiał obicia: | Siatka mesh |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 140 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
| Rodzaj: | Tradycyjna |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowa grafika |
| Deck (platforma): | 9-cio warstwowa sklejka laminowana |
| Truck (oś): | Aluminiowy wzmocniony |
| ABEC-7 | |
| Materiał - kółka: | PU |