- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7126)
Fitness i sport (203)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Platformowe |
|---|---|
| Płeć: | Męska |
| Zastosowanie: | Teren |
| Rozmiar: | 44 |
| Długość wkładki [cm]: | 28 |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Czarno-zielony |
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 13 |
| Typ: | Dla dorosłych, Dla młodzieży |
|---|---|
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Rozmiar: | L |
| Kolor dominujący: | Czarno-złoty |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Regulacja: | Tak |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Pianka |
| Typ roweru: | Miejskie, MTB, Trekkingowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do ramy |
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Kompatybilność: | 28-32 |
| Typ: | SPD |
|---|---|
| Płeć: | Męska |
| Zastosowanie: | Enduro, Teren |
| Rozmiar: | 45 |
| Długość wkładki [cm]: | 28.5 - 29 |
| Kolor: | Zielony |
| Typ: | SPD |
|---|---|
| Płeć: | Damska |
| Zastosowanie: | Enduro, Teren |
| Rozmiar: | 41 |
| Długość wkładki [cm]: | 25.5 - 26 |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | M |
| Kolor: | Szary |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Biało-różowy |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Rodzaj: | Kask |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Płeć: | Damska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Różowy |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Rodzaj: | Kask |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Turkusowo-żółty |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Rodzaj: | Kask |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | M |
| Kolor: | Szary |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | M |
| Kolor: | Biały |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | L |
| Kolor: | Biało-fioletowy |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Rodzaj: | Kask |
Sugerowana cena producenta:
299,90 zł
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Rodzaj: | Kask |
Sugerowana cena producenta:
299,90 zł
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Biały |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Rodzaj: | Kask |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Kask |
Sugerowana cena producenta:
599,99 zł
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Rodzaj: | Kask |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Okulary |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Plastyczne |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Okulary |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Nosek: | Silikonowy |
| Zauszniki: | Silikonowe |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Szaro-fioletowy |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Rodzaj: | Kask |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Kask |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Rodzaj: | Kask |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Kask |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | L |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Srebrny |
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 8 |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Różowy |
| Rama: | Aluminiowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 8.2 |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Różowy |
| Rama: | Aluminiowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 6.9 |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Różowy |
| Rama: | Aluminiowa, 7.5" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 5.5 |