- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7148)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Stalowa, 9.5" |
|---|---|
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 11 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| 18 | |
| Rama: | Stalowa, 10" |
|---|---|
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 14.5 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat |
| 20 | |
Sugerowana cena producenta:
819,99 zł
Sugerowana cena producenta:
849,99 zł
Sugerowana cena producenta:
799,99 zł
| Rama: | Alloy, 21" |
|---|---|
| Waga [kg]: | 11.5 |
| 28 | |
| 2 x 7 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Waga [kg]: | 4.14 |
|---|---|
| Wiek: | Od 2 do 4 lat |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 10 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |