- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7148)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Ilość funkcji: | 22 |
|---|---|
| Etui: | Tak |
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Montaż: | Do kierownicy, Do wspornika siodła |
| Tryby pracy: | Miganie, Naprzemienny, Stały |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Rodzaj: | Opona |
|---|---|
| Rozmiar kół [mm]: | 216 x 51 |
| Materiał wykonania: | Guma |
| 8.5 | |
| Bezdętkowa: | Nie |
| Kompatybilność: | Uniwersalna |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Mocowanie: | Na kierownicę |
| Wodoodporność: | Tak |
| Dodatkowe przegródki: | Tak |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Nośność: | 20 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Poliester, Spandex |
|---|---|
| Rodzaj: | Spodnie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | XXL |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Sezon: | Letni |
| Materiał: | Elastan, Poliamid |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Wodoodporność: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | XXL |
| Płeć: | Męska |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Montaż: | Na kierownicy |
| Rodzaj: | Koszyk |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 5 |
| Pojemność [l]: | 15 |
| Materiał: | Polietylen, Polipropylen, Silikon |
|---|---|
| Rodzaj: | Bidon |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Pojemność [ml]: | 700 |
| Termiczny: | Nie |
| Materiał: | Polipropylen |
|---|---|
| Montaż: | Do sztycy, Do widelca |
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Kolor: | Czarny |
| Typ roweru: | MTB |
| Kompatybilność: | 26-29 |
| Rodzaj: | Stojak rowerowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Nośność: | 25 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Typ: | Tylny |
| Montaż: | Do wspornika siodła |
| Kolor: | Czarny |
| Nośność: | 9 kg |
| Typ roweru: | Miejskie, MTB |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
| Rozmiar: | S |
| Płeć: | Męska |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Wentylacja: | Nie |
| Sezon: | Letni |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Typ: | Elektryczna |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Kolor: | Czarny |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 6 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Tylny |
| Mocowanie: | Rama |
| Kolor: | Żółto-niebieski |
| Wiek: | 9m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |