- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7116)
Fitness i sport (193)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Montaż: | Do wspornika siodła |
|---|---|
| Typ: | Tylny |
| Nośność: | 9 kg |
| Kolor: | Czarny |
| Typ roweru: | Miejskie, MTB |
| Kolor dominujący: | Czarny |
|---|---|
| Mocowanie: | Na kierownicę |
| Wodoodporność: | Nie |
| Dodatkowe przegródki: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do hulajnogi |
| Typ: | Na naboje CO2 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 6 |
| Typ: | Linka |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoniebieski, Czerwony, Jasnoniebieski, Niebieski, Pomarańczowy, Różowy, Szary, Żółty |
| Zamknięcie: | Szyfr |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Kolor: | Żółto-pomarańczowy |
| Rodzaj: | Kask |
| Zastosowanie: | Rower |
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Rozmiar: | S |
| Nośność: | 20 kg |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Stojak rowerowy |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Montaż: | Do ramy, Do widelca |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Typ roweru: | Uniwersalne |
| Kompatybilność: | 26-28 |
| Kolor dominujący: | Czarny |
|---|---|
| Mocowanie: | Na kierownicę |
| Wodoodporność: | Tak |
| Dodatkowe przegródki: | Tak |
| Materiał wykonania: | Pianka EVA |
| Przeznaczenie: | Do hulajnogi |
| Montaż: | Do wspornika siodła |
|---|---|
| Typ: | Tylne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Tryby pracy: | Miganie naprzemienne, Stały |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Rozmiar: | L |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Daszek: | Tak |
| Lampka: | Nie |
| Nośność: | 20 kg |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowo-biały |
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Montaż: | Do kierownicy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Mocowanie: | Kierownica |
| Wodoodporność: | Tak |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 5 |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Rodzaj: | Transporter |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
|---|---|
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Rodzaj: | Zestaw lampek |
| Tryby pracy: | Miganie, Tryb ciągły, Wolne miganie |
| Moc światła [lm]: | 20 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Nośność: | 20 kg |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |